Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM] Game booster , żeby gra nie lagowała .


Trololus2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ! Otóż mam w WarZ ok. po 15-20 fps. I cały czas szukam jakiegoś dobrego GB . Ściągnąłem raz jakiegoś i nic nie dało . Poda ktoś link do jakiegoś sprawdzonego , dobrego GB ? Daje +.

Pomogłem ? Daj + . Masz sprawe ? Pisz pw !

 

 

Opublikowano

Po prostu masz słabego kompa a w dodatku ta gra nie jest dobrze zoptymalizowana. GameBooster mało daje przy takich grach. Raczej musisz grać z lagami, niestety. Też tak gram.

Opublikowano

Po prostu masz słabego kompa a w dodatku ta gra nie jest dobrze zoptymalizowana. GameBooster mało daje przy takich grach. Raczej musisz grać z lagami, niestety. Też tak gram.

Nie masz tu racji . Nie chodzi tu o komputer , ponieważ jak wcześniej grałem miałem więcej niż 20 . Teraz tak jak w temacie .. Typ na forum miał tak samo , grał na Low , miał po 15-20 fps . ściągnął GB i tera na High ciśnie po 20 - 30 fps ..

Pomogłem ? Daj + . Masz sprawe ? Pisz pw !

 

 

Opublikowano

@up

I ustawił priorytet na wysoki :)

Możesz się go spytać jakiego ściągnął

 

Szerze to wszystkie GB są takie same, no prawie. Każy tak samo działa.

Spróbuj tego, kolega używa i dodało mu troche fps:

 

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_systemowe/Razer_Game_Booster.html
 

 

@down

A próbowałeś włączyć tego?

Bo są kilka wersji jedne lepsze drugie gorsze.

Thx za lika

 

I ustaw sobie w warz priorytet na wysoki, może pomoże :)


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

@up

Właśnie on mi nic nie daje. Spytam się tego typa jakiego on ma :) Dzięki za pomoc masz + .

Nareszcie przynajmniej ktoś się postarał i dał linka .

Pomogłem ? Daj + . Masz sprawe ? Pisz pw !

 

 

Opublikowano

Zawsze najlepszy jet format. Wszystko co laguje i jet niepotrzebne

ExMod CA -> ban za nic na koncie Pba

 

 

76561198030011137.png

Opublikowano

Może po prostu przeczyść sobie kompa z jakiś zbędnych gier, programów itd.

Przeskanuj komputer itd.

Myślisz , że tego nie robiłem ? :)

 

 

Zawsze najlepszy jet format. Wszystko co laguje i jet niepotrzebne

Ok , ale nie mam zamiaru co miesiąc formatować kompa bo 1 gra mi laguje .

Pomogłem ? Daj + . Masz sprawe ? Pisz pw !

 

 

Opublikowano

Może jakiś złośliwy program wkradł ci się na komputer i laguje.

Może nie wirus, ale jakieś spamerskie gówno którego teraz pełno

ExMod CA -> ban za nic na koncie Pba

 

 

76561198030011137.png

Opublikowano

Może jakiś złośliwy program wkradł ci się na komputer i laguje.

Może nie wirus, ale jakieś spamerskie gówno którego teraz pełno

Wątpie bo inne gry mi idealnie chodzą . PING mam po 15-50 . CCleanerem też czyszcze .

Pomogłem ? Daj + . Masz sprawe ? Pisz pw !

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...